SLUŽBY

Služby

Registrácia* je jednoduchý proces, ktorý zaberie nanajvýš pár minút. Registrácia nie je povinná. „Nakupovať“  v našom elektronickom obchode môžete len ako registrovaný užívateľ.

Registrovaní užívatelia samozrejme majú k dispozícii aj ďalšie  určité výhody :

Registrovaním sa v registračnom formulári sa stávate členom . Na tejto webovej stránke získate výhody a prístup k viacerým užitočným funkciám, ktoré sú k dispozícii len pre registrovaných užívateľov. V prípade Vášho záujmu a jeho vyznačení v registračnom formulári môžete byť automaticky prostredníctvom e-mailu informovaní o našich odborných aktivitách. Prostredníctvom emailu budete dostávať informácie o našich najnovších aktivitách, špeciálnych zľavách a ponukách a iných zaujímavostiach spojených s OVeS, s. r.o.  

Ako registrovaný užívateľ v prípade záujmu sa môžete prihlasovať na naše aktivity on-line - za zvýhodnenú cenu. Znamená to rýchle a jednoduché objednávanie/nakupovanie bez nutnosti vyplniť adresu a ostatné informácie pri každej objednávke. Tieto vyplníte len raz  - pri Vašej registrácii.

Prostredníctvom  získavate jednoduchý prístup k našim školiacim materiálom, vzorom, formulárom, tlačivám, vzorovým smerniciam a publikovaným materiálom.

 

*) Vaše údaje slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

MTlkMGZlM